Trenerlogin

Kontakt

For generelle henvendelser, ta kontakt med Ane på tlf 901 90 961 eller anepresterud@gmail.com.

Vi tar også gjerne imot henvendelser gjennom vår facebookside https://www.facebook.com/OsloJudoklubb. Meldinger til facebooksiden blir sjekket og besvart jevnlig.

 

Her holder vi til

Oslo Judoklubbs nye lokaler er i Olaf Helsets vei 5, ved siden av Skullerud Sportssenter og Oslo Klatresenter. Gå inn inngang K (samme som Oslo Idrettssenter). Vår dojo (japansk: treningslokale) finner du innerst i korridoren på høyre side.

Kalkuler den raskeste veien hit:

Oslo judo klubb holder til i Olaf Helsets vei 5 rett ved Skullerud Sportssenter og Oslo idrettssenter. Inngang K. Samme inngang som Oslo Idrettssenter.

 

Trenere og styremedlemmer: Oversikt og kontaktinfo.
 

# Navn Telefonnummer Mailadresse  
1 Grime, Per-Arne 91104158 perarne@oslojudo.no  
2 Haglund, Johnny 90648020 johnny_haglund@msn.com  
3 Petter Grime 48281963    
4 Ofstad, Presterud Ane 90190961 anepresterud@gmail.com  
5 Andersen,Heidi 95896102    
6 Reichelt, Karl-Andre 45265605 karl@reichelt.no -
7 Holtman,Alert 92523266 - -
8 Skretting, Vidar 47368967 vidar_bs@hotmail.com -
9 Giert Clausen     giert@fersklyd.no -
10 Marie Thue Holm 95241488 mariethueholm@gmail.com

 

 

# Navn Telefonnummer Mailadresse Adresse
Leder Ofstad, Presterud Ane 90190961 anepresterud@gmail.com Prost Holms vei 395, 2019 Skedsmo
Nestleder Ole-Petter Wikene 91690250 ole-petter@powtech.no Ole Moes Vei 6a, 1165 Oslo
Styremedlem Grime, Per-Arne 91104158 per.arne.grime@vectura.no Frostveien 12 1164 Oslo
Styremedlem Trygve Ofstad 98613258 tryofstags.oknett.no -
Styremedlem     - -
Styremedlem Marie Thue Holm 95241488 mariethueholm@gmail.com Damfaret 29b, 0682 Oslo
Styremedlem Heidi Andersen 95896102 heidi@kaarstein.org Bjartveien 16D, 0687 Oslo
Styremedlem Alert Holtman - - -