Trenerlogin

Ofte stilte spørsmål

Jeg har lyst til å prøve judo, eller min sønn/datter vil prøve judo. Har dere prøvetime?
Ja, det er bare å komme innom. Trening for barn i alderen 6-8 går tirsdager kl. 17.30-18.30. For barn i alderen 9-13  er treningene på mandager kl 18.00-1930. Vi har også knøtter (4-6 år) som trener torsdager 17.45-18.30
Kom innom for en prøvetime!

Jeg har trent judo før, har dere trening for voksne?
Ja, vi har to supre voksenpartier, og du er velkommen på det som passer deg best! På tirsdager kl 19.15 og torsdager kl 19.30 har vi trimparti for voksne. Her lærer du god judo og masse fine teknikker. Partiet passer for alle. Er du, eller har du vært konkurranseutøver, har vi et parti med høyt nivå som trener mandager og onsdager kl 19.30.

Jeg trenger drakt, hvor kan jeg kjøpe det?
Barnedrakter med klubbens logo kan kjøpes hos oss. Ta kontakt med treneren. For voksne anbefaler vi å gå til f.eks Fighter sport: https://www.fighter.no/kampsportutstyr/drakter/judo-aikido